Přestala o sebe vaše partnerka dbát?

Svobodná žena dobře ví, že díky dostatku času a tomu, že chce potkat svého prince musí podniknout kroky, které budou vyžadovat zvýšenou péči o svůj zevnějšek. Veškerá úprava, včetně důkladného výběru outfitu a zajištění toho, že na ní nebude vidět jediná chybička je jasnou známkou toho, že se za ní minimálně jeden muž otočí. A samozřejmě ji bude chtít mít (díky jeho představě o dokonalé ženě) pro sebe.
manžel a manželka.jpg

Časem se ženské priority mění

U mužů to bývá zvykem, že s přibývajícím časem tak nějak zpohodlní a už se méně hlídají.Když se to však děje u ženy, nevypadá to už tak dobře. Navzdory tomu, pro ženy žijící v dlouholetém vztahu je typické, že o sebe také přestanou tolik dbát. Mužům to vadí nejen z principu, že jich už dotyčná dlouholetá partnerka až tolik nepřitahuje, ale i ze strany společnosti, která se ne příliš přívětivě dívá na jeho partnerku jako na přírodní katastrofu.
polibek na krk.jpg
Čím to je, že žena najednou nemá potřebu líbit se nejen svému partnerovi, ale i světu?
·        Změna životního stylu– může za to rodinná situace, kdy se stala matkou a veškerá péče o dítě (včetně domácích prací) ji vyčerpala natolik, že nemá už nejen sílu, ale ani chuť na to, někomu se líbit.
·        Dopřávání si kalorického jídla– i ženské tělo časem stárne, a to, co dokázal její metabolismus vstřebat ve dvaceti, už o deset let později nestíhá. Sladkosti a tučná jídla tomu samozřejmě do značné míry přispívají.
·        Dospěla do stádia toho, že je zbytečné se líčit– v takovém případě je to i dobře, ale to ještě neznamená, že není nutné, aby dekorativní kosmetiku nevyměnila alespoň za tu pečující. Ta je obzvláště u žen po třicítce nesmírně důležitá!
·      Stala se vaší kopií– i tak se můžou ženské priority změnit, když vidí, jak se k vašemu zevnějšku stavíte vy. Jestli nevidí důvod, proč by ze sebe měla denně dělat dámu, když vy (její partner) jen sedíte na gauči a pořád se něčím cpete, pravděpodobně jste selhal jako muž.

Lze u ženy ještě probudit zájem o sebe?

Svou milovanou partnerku (i když už ne tolik upravenou) můžete jako muž motivovat k tomu, aby se o sebe více starala i díky vašemu postoji. Můžete si ji rozmazlit a dopřát jí odpočinek ve wellness nebo ji poslat na úpravu nehtů, ke kadeřnici a neposlední řadě – nakupovat.
I nové oblečení vzbudí v ženě zájem, který je potřebný k tomu, aby se opět cítila žensky a žádaná, jak tomu bylo kdysi dávno. Taktéž nesmíte zapomínat na to, že i vaše vizáž v ní probudí myšlenku k tomu, aby se sobě věnovala důkladněji a s větší péčí.