Splnění vašeho snu vyřeší americká hypotéka

Každý z nás má nějaký sen, který si snaží splnit, jenomže víte, že nemáte tolik finančních prostředků na to si ten svůj sen splnit a to může být stresující. Život je totiž příliš krátký na to, abychom žili ve stresu. Někdo může mít za sen koupi nového vozu a někdo zas může si přát vlastní nemovitost. K splnění svého snu jsou nejčastěji potřeba peníze, bohužel někdy až dost peněz. Kvůli tomu se začínáte svého snu vzdávat. Jenomže tohle není správné řešení, jelikož byste mohli jednou děsně moc litovat.

Zkoušeli jste svůj sen splnit si pomocí půjčky? To už jste zkoušeli, ale bohužel banka vám nevyšla vstříc? Nejčastěji může jít o to, že máte problém s registrem dlužníků. Máme pro vás řešení. Jedná se o americká hypotéka https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/

klíče od domu

Výhodou americké hypotéky je, že získané finanční prostředky můžete využít na cokoliv. Peníze můžete čerpat například na výstavbu, rekonstrukci, dovolenou či na nový automobil. Další výhodou je, že bance nemusíte říkat, pro jaký účel si americkou hypotéku pořizujete, také tato hypotéka má nižší úrokovou sazbu než spotřebitelský úvěr. U americké hypotéky si můžete půjčit poměrně vysokou částku až 70 % z hodnoty na co si půjčujete. Také americká hypotéka má nízké splátky, splácení si totiž můžete rozložit až na 20 let.

Velkou výhodou je, že u americké hypotéky je její vyřízení kratší než u klasické hypotéky. Bance totiž se jen dokládá příjem žadatelů a odhad nemovitosti. Doba schválení hypotéky může trvat přibližně dva až tři týdny, ale pokud všechny dokumenty předložíte dříve, doba schválení se může zkrátit, bohužel se může někdy i protáhnout.

finanční zisk

Na druhou stranu jelikož se jedná o neúčelový úvěr, její sazba je daleko vyšší než u klasických hypoték. Dále také se zde ručí nemovitostí, je tudíž riziko, že o nemovitost můžete přijít.

Pokud tedy si chcete splnit svůj sen, je americká hypotéka správnou volbou pro vás, tak neváhejte.