Erotické masáže – diskrétní forma rozkoše

Co můžete očekávat od erotických masáží Matahari salon je často kladená otázka na webových diskusích.

Nepleťte si erotické masáže s vykřičeným domem

Není to sexuální služba za úplatu – ačkoli jsou masérské salony tohoto typu již poměrně rozšířené a v povědomí veřejnosti známé již řadu let, stále se najdou tací, co je srovnávají se sexem za úplatu. Ať už jde o jakýkoli typ sexuálních služeb, jako je orální uspokojení, anální styk, klasická soulož, ale i líbání na tělo či na ústa, nic takového tu neočekávejte.

rozepnutý korzet

Doteky – cílem uspokojení klienta jsou doteky, provádí je zkušená masérka a mohou být na různých částech těla podle zvolené procedury nebo na přání. Není však žádoucí dotýkat se i masérky, a pokud ano, tak jen s jejím odsouhlasením po vzájemné dohodě. Nebývá to však standardní postup.

Vulgárnosti – pokud má někdo sklony někoho ponižovat nebo zesměšňovat, či dávat najevo jiné formy fyzického nebo psychického nátlaku, tak takové chování je vždy důvodem k ukončení procedury. Naopak, pokud se budete chovat vlídně, masérka to dokáže ocenit a pocítíte to i vy sami na jejím výkonu. Být ohleduplný a laskavý se zkrátka vždy vyplácí.

dámské střevíčky

Jak se na masáž přichystat – tím se samozřejmě nerozumí posilnění nějakým alkoholickým drinkem nebo dokonce drogou. Na alkohol i drogy úplně zapomeňte a pozor dávejte i na váš jídelníček. Tím pochopitelně nemáme na mysli zrovna páchnoucí olomoucké tvarůžky, ale ve vašem zájmu raději odložte tučná masitá jídla, tuční uzeniny a vše, co se obtížně a dlouho tráví. Na masérském stole nebo ve vířivce vás pak přejde chuť na rozkoš a namísto toho budete usínat. Dopřejte si jen lehké jídlo a nealkoholický nápoj bez bublinek, třeba ovocný džus.

Jak s holením – každá masáž je intenzivnější, když se přejíždí po hladké pokožce. Oholit můžete nejen intimní partie, ale zkuste i zbytek těla, uvidíte, že se taková důkladná příprava vyplatí.