Dřevěný nábytek na věky

Nadčasovost dřevěného nábytku

Dřevo jako materiál má tu výhodu, že prakticky nestárne. Pokud si koupíte například dřevěnou postel180x200 z masivu borovice, bude za dvacet let stejně hezká, jako první den, kdy si ji vybalíte z krabice a složíte doma podle návodu.

Údržba nábytku z masivu

Pravidelná údržba nábytku je velice jednoduchá. V dnešní době se dělá nábytek jednoduchých linií, a tak ho lehce budete udržovat jen s prachovkou, případně s vysavačem.

postel4

Opravy poškození

Pokud se vám někdy stane, že materiál nechtěně vy, nebo třeba vaše kočka poškodíte tím, že ho poškrábete, velice snadno se dá místo vybrousit a znovu přetřít, aby poškození nebylo znát.

Estetický dojem

Dobře řemeslně zpracovaný nábytek dodává interiéru útulnost. Určitě si také všimnete, že působí velice příjemným teplým dojmem.

Univerzální použití

Nábytek ze dřeva už dávno není určený jenom na chalupy a do domů v rustikálním stylu. Hodí se všude a dobře ho zakomponujete do místnosti zařízené nábytkem z minulého století i do moderní domácnosti současnosti.

postel5

Nová dřevěná postel

Novou postelí můžete udělat radost jak sobě, tak třeba dospívajícímu dítěti, které uvítá prostornou postel jednoduchých a příjemných tvarů ze dřeva. Postel si můžete zakoupit v přírodním provedení, kdy je ošetřená jen včelím voskem a velice příjemně voní anebo si můžete vybrat postel s povrchovou úpravou například olše nebo buk. Nátěry používané k tónování dřeva odpovídají všem normám o zdravotní nezávadnosti a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Nákup v e-shopu

Pokud chcete nakoupit rychle a za dobrou cenu, zkuste to on-line u osvědčeného obchodníka. Zboží vám bude dopravené až do domu a nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech a hledáním vhodného zboží. Ve stejném obchodě jako postel, která vám bude dodaná složená v krabici, si můžete zakoupit i kvalitní rošt a matraci na míru, aby se na posteli spalo opravdu dobře.