Bydlete na úrovni, a přitom za sympatické peníze

Máte zálusk na koupi bytu, ale vaše banka dělá drahoty s hypotékou? Buďto vyměňte banku nebo si pořiďte bydlení, které není tak drahé. I taková jsou.

Bydlete na úrovni, a přitom za sympatické peníze

Sehnat si vlastní byt za normální cenu je v současné době, když jsou ceny nemovitostí na svém maximu, není jen složité, ono je to skoro nemožné. Samozřejmě, že vždycky můžete najít nějaký kamrlík někde v zapadlé osadě, který je k dostání za pár korun, ale v takových osadách obvykle nikdo žít nechce. Nízká cena má fungovat jen jako lákadlo na naivní jedince. Někde je však potřeba bydlet a pokud si neseženete něco vlastního nejspíše budete muset jít do podnájmu, což by ale měla být až za poslední možnost. Nejprve je potřeba prozkoumat detailně všechny možnosti.

Domek s panely

Těch samozřejmě není mnoho, ale existují. Když vyřadíme byty, respektive rodinná stavení, zůstanou v podstatě houseboaty a mobilní domky. Na nikdo moc bydlet nechce, takže v podstatě zbývá druhá varianta – celoroční mobilní domy Lavarohouse.cz. Není to sice nic extra, ale k pohodovému bydlení i s rodinou to více než stačí.

V případě, že máte pořád zafixováno, že tento druh obydlí jsou v podstatě jen trochu větší přívěsy, případně maringotky, bylo by dobré, abyste si tyhle představy vymazaly z paměti. Nebo ještě lépe, navštivte prodejce mobilních domů a po první zběžné prohlídce se vám ten nesmysl vymaže z hlavy sám. Zjistíte totiž, že je zcela nepravdivý, alespoň co se nejmodernější modelů týče. Ty totiž splňují veškerá myslitelná kritéria pro bydlení a k tomu jsou navíc k dispozici za velice dobré ceny. Byla by tedy škoda nevybrat si obydlí na kolech. Za ty ceny se to vyplatí, to rozhodně.

Vchodové dveře

Na rozdíl od standardních obydlí mají tato i další výhody, než je jen cena. Třeba nemusíte nic pracně přihlašovat. V případě, že byste si chtěli pořídit třeba i maličkou vilku, budete muset neustále běhat na příslušné úřady, ale v tomto případě vás úřední šiml nechá na pokoji. Mobilní domy totiž nejsou stavby, nemají pevné podloží. V podstatě se řadí na úroveň bazénu nebo velké psí boudy. To je nesporná výhoda pro každého, kdo nemá čas běhat po úřadech.