Co s vámi udělá přelivový bazén


Pouštění loděk přelivový bazén je velkým lákadlem pro hru s dětmi, zejména co se týče pouštění lodních modelů. Jednoduše se obsluhují a nepotřebujete žádné další pomůcky, jako jsou síťky, háky, držáky atp. Užijete si tu spoustu legrace s obyčejným parníkem z plastu na klíček, ale i s precizně sestaveným lodním modelem na servo řízení na dálkové ovládání.

kachnička v bazénu

Zmrzlina a chlebíčky přímo ze břehu – když je vodní hladina pár desítek centimetrů pod okolním terénem, je obtížné dosáhnout z vody na břeh. U přelivu je to naopak pohoda, a proto tu můžete mít položený tác s občerstvením a uzobávat podle potřeby. Na tác je dobře z bazénu vidět, takže máte neustálý přehled, co se tu nachází, a co je případně vhodné doplnit.

přelivový bazén

Skákání do vody – výhodou bazénu s přelivem jsou bezpečné skoky do vody. Ať už budou jakkoli koncipované, po hlavě či po nohou, stěží se tu zraníte, ledaže byste někomu skočili na záda, ale to se vám ve střízlivém stavu zřejmě nepodaří.

Sledování filmového představení – opřete se pohodlně o přeliv, položíte ruce na jeho horní hranu a můžete z bazénu večer sledovat třeba komedii dvacátého století „S tebou mě baví svět“. Na představení promítané projektorem přizvěte vaše přátele a bude to skvělý večer plný pohody, doplněný vhodným občerstvením.

Skupinové diskuse – sociální sítě jsou plné různých skupinových diskusí s webkamerou, kdy se lidé pouze vidí na obrazovce. Tento fenomén bohužel zasahuje do života dost necitelně a ačkoli jde o vhodný způsob, jak si vyměňovat názory, nikdy se nemůže vyrovnat osobnímu setkání. U přelivového bazénu to půjde skvěle, protože je tu pohodlí a hlavně dobrý výhled kolem sebe do přírody. A bude-li v blízkosti nádrže zasázeno několik okrasných dřevin a kvetoucí záhony, pak bude takové prostředí přispívat k lepší atmosféře vzájemných rozhovorů.