Snadné triky na rychlé hubnutí

Vánoce jsou každý rok obdobím, kdy snad každý přibere, ať dělá cokoli a hlídá se jakkoli. Nechte si poradit od odborníků, jak snadno shodit kila v jakémkoli ročním období. Hubněte podle profesionálních rad a už nikdy to pro vás nebude problém.
 modrý metr

Tip č. 1: Základem je hodně vody

Ať je léto nebo zima, nezapomínejte na pitný režim. Samozřejmě to není o tom, že budete jen pít a vůbec nejíst. Říká se ovšem, že hlad je převlečená žízeň, a proto si během dne místo sladkého zkuste dát jen skleničku vody.
 

Tip č. 2: Stres je na hlad nejhorší

Bez stresu samozřejmě nežije nikdo z nás a většina lidí ho jednoduše zajídá. Místo jídla sáhněte raději po dobré knize, anebo se jděte na chvíli projít. Nejen, že si tak vyčistíte hlavu, ale uděláte také něco pro své zdraví. Pusťte si uklidňující hudbu nebo si sedněte a trochu meditujte.
 

Tip č. 3: Pravidelná strava není mýtus

Všichni to říkají, ale stejně tomu možná pořád nevěříte. Když si budete dělat během dne malé svačinky, tak nebudete mít tak velký hlad a nebudete se přejídat během hlavních jídel. Podle průzkumů se lidé, kteří jedí čtyři až pět krát denně dokáží lépe ovládat a nemají tendenci se nejen přejídat a nekontrolovatelně jíst, ale také přibírat.
 kukuřice a okurky

Tip č. 4: Mlsání u televize je zlo

Večerní filmy netrvají jen hodinu a půl, ale díky reklamám skoro dvojnásobek. Díky tomu během nich sníme většinou spoustu brambůrků, křupek a tyčinek. Pokud si skutečně chcete něco dát, tak si nasypte do mističky jen trochu a zbytek pytlíku nechte v kuchyni. Možná ho díky tomu nesníte celý.
 

Tip č. 5: Myslete na nová jídla

Redukovat jídelníček je samozřejmě důležité, ale myslet byste měli spíš na suroviny a jídla, která budete přidávat. Začněte s přidáním ovoce a zeleniny a receptů z nich. Je vědecky dokázáno, že ovoce a zelenina (především některé druhy) působí skutečně blahodárnými účinky na vaše zdraví a funguje jako prevence proti nejrůznějším nemocem. Odeberte sladké, mastné a tučné pokrmy. Nezapomínejte plánovat dopředu, a to nejen hlavní jídla, ale také svačiny.