Půjčka

Již jak v nadpisu řečeno, je tohle asi jediná legální možnost. Jistě, je zde ještě například nějaká loterie, ale vsadit a čekat že ihned vyhrajeme je drobátko nadnesená. A výhra pěti stovek nic neřeší. Ty můžeme třeba propít na žal. Normální a běžný člověk navštíví nějakou banku, protože s příbuznými a kamarády má již své zkušenosti. A navíc by se styděl si o větší částku říci. Pozor nemíníme něco do dvaceti tisíc, ale skutečně velkou sumu.

mince

Nuže tento člověk je v nějaké bance vyzván, aby dal dohromady podklady, což obnáší papírování a možná i shánění, pokud člověk netuší, kam ty zatracené papíry strčil, když je viděl naposledy při stěhování. Závěrem toho všeho pak chce banka potvrzení z práce, kde podnik, konkrétně paní účetní uvede příjem zaměstnance se všemi srážkami. A je zaděláno na průšvih.

Proč? Neb bance se to zdá pochopitelně málo. Její úředník, který půjčky před schvaluje má přesné instrukce, a tak žadatele velmi slušně vyhodí. Jeho žádost je pak uložena čert ví kam a není ani postoupena ke schválení výše. A je vysoce pravděpodobné, že v jiné bance dopadne žadatel naprosto stejně. Protože příjem je příjem a pokud banky soudí, že by žadatel zemřel hlady, nebo jim půjčku nesplácel, nutně s ním musí vyběhnout.

bankovky

Ale pozor. I přesto není nic ztraceno a není třeba se vzdávat veškerých nadějí. Naštěstí je zde něco jako americká hypotéka bez doložení příjmu, kde se příjem sice zkoumá, to musí, ale nebere se až tak detailisticky v potaz. Většinou se na něj nepohlíží vůbec a přesto žadatel, nebo klient, jak chcete peníze dostane, aniž by z toho byl dělán nějaký „velký případ“.

Ptáte se jistě jak je to možné? Inu, možné to je, a dokonce je to i fakt. Svědčí o tom spousta spokojených klientů. Místo jakéhokoli vysvětlování, proč to tak jde si to prostě vyzkoušejte sami a uvidíte. Stačí kliknout na odkaz výše.