Odměňte se výdobytkem doby

To se pořád honíte za penězi, abyste si mohli naspořit a potom si peněz nějakým vhodným způsobem užívat. A nemusí to být jen luxusní dovolená, nebo spoření na nové auto. Auto si můžete klidně pořídit na leasing!
sedm žárovek na lustru

Co kdybyste investovali do pohodlí domova?

Udělejte si pohodlné bydlení pořízením philips hue. Víte, co to je za skvělý produkt? Nevíte. Možná se Vám bude zdát zbytečný. Ale nakonec sami zjistíte, jak úžasný doplněk bydlení to je!
ruka s mobilem

Mobilní telefon máte, je tak? Osvětlení v bytě také, že ano? A když to spojíte dohromady, vznikne Vám philips hue! Prosté, viďte? Vy ale pořád nevíte, jakou spojitost má mobil se světlem. Inu, pozorně sledujte.

· Vejdete do bytu a v šeru sáhnete po vypínači. Uklidíte svršky, popadnete nákupní tašky a odnesete je do kuchyně. Protože jste zapomněli v chodbě zhasnout, musíte se vrátit. A tady pozor! Nastává moment, kdy se vracet nemusíte. Klidně ušetřete kroky. Zhasnete mobilním telefonem! To je věc, co říkáte?

· Je tu i jiná varianta. Ležíte si spokojeně v ložnici a čtete si před spaním svou oblíbenou knihu. Najednou se Vám klíží zrak a Vaše tělo i mysl se nachází v momentě těsně před usnutím. Vezmete mobil a zhasnete. Žádné zbytečné pohyby těla, které Vás mohou probrat z pocitů únavy.

· A co teprve v obývacím pokoji, kdy začnete sledovat oblíbený seriál. Potřebujete plné světlo při sledování televizního pořadu? Rozhodně ne. To je spíše na škodu. No tak vezmete svůj mobilní telefon a světlo zmírníte na požadovanou hodnotu. Musíte vstávat a zhasínat velké světlo a potom rozsvěcet lampičku? Kdepak. To právě nemusíte.

Umíte si představit, jak milé by bylo rozmazlování osvětlením philips hue, a to zvláště ve dnech, kdy se cítíte vážně pod psa únavou z práce? Je to snad zbytečnost, když nemusíte vstávat jen kvůli zhasnutí, nebo rozsvěcení? Nebo při regulování světla v místnosti? Tak vidíte!