Jak ušetřit na svatbě?


Svatba je opravdu jedinečný den, který se v naprosté většině případů již víckrát neopakuje. Není tak divu, že jste se přidali k nevěstám, které tento den chtějí mít prostě dokonalý – a to do nejmenšího detailu. Ovšem problém nastává v momentě, kdy na celou akci máte omezený rozpočet. Pokud tedy i vy bojujete s penězi, poradíme vám hned několik tipů, jak ušetřit mnoho finančních prostředků – stačí pokračovat ve čtení!

ženich s nevěstou

Prvním velkým finančním nákladem je hudba. Bez hudby se neobejde žádná svatba – a to jak na obřadě, tak na večerní party. Nicméně samotné kapely jsou opravdu drahou záležitostí. Pokud tedy na hudbě chcete ušetřit, přímo se nabízí jedna z možností – pouštět hudbu z reproduktorů. Písničky si můžete stáhnout sami předem z domu. Download videa z youtube https://stahujvidea.cz/youtube-video-downloader není nic složitého a zvládne to každý. Stačí si udělat vlastní seznam písniček, které chcete pouštět a stáhnout si je. Na svatbu vám pak stačí mobil, reproduktory a zásuvka. Pomocí tohoto základního vybavení tak dosáhnete velkých výsledků – a to úplně zadarmo!

svatební šaty

Další možností, jak ušetřit peníze, je na šatech nevěsty. Je jasné, že každá nevěsta chce vypadat fantasticky a dokonale, ale to nutně nemusí znamenat, že si půjčí šaty za několik desítek tisíc korun. První možností je půjčení si šatů z loňské kolekce. V takovém případě cena klesá. Druhou možností je koupení si klasických bílých šatů z konfekce. Nicméně v takovém případě vybírejte opravdu pečlivě. No a poslední variantou je koupení si použitých šatů z internetových bazarů. Šaty jsou obvykle jen jednou nošené a rozdíl v ceně je opravdu velký!

Kromě již zmíněného, můžete hodně ušetřit na tiskovinách. Neutrácejte peníze za jmenovky, pozvánky a další doplňky. Pomocí jednoduchých grafických programů si je zvládnete udělat sami – a opět zadarmo!