Jak si poradit s výběrem sedací soupravy?

Sedačka je středem každého obývacího pokoje. Investice to rozhodně není malá, a proto se nad ní musí celá rodina pořádně zamyslet. Právě tam často přichází neshody, protože každý člen chce něco jiného, a to jak ohledně stylu, barvy, velikosti i materiálu. Ideální ovšem je, když má každý své místo.
šedá<a href= pohovka křeslo“ src=“https://betica.cz/wp-content/uploads/img_a371331_w2229_t1582792560.jpg“ style=“max-width: 56%; max-height: 56%;“>

Dostatek prostoru pro všechny

Právě proto jsou sedací soupravy 3+1+1 od nábytek-elegance.cz tak populární. Na samotný gauč si pohodlně posadí dva členové rodiny nebo návštěva a do křesel další dva. Jedná se o ideální možnost pro větší rodiny, ale i pro páry, které mívají hodně návštěv.

Kromě toho ale můžete vybírat také z klasických tvarů do L nebo U. Výrobci v posledních letech kladou velký důraz na široké sedáky a jejich výplň tak, aby byla pro lidské tělo co nejpříjemnější. Najít ale můžete i variabilní tvary, které lze přizpůsobit podle potřeby.

Potahy hoďte za hlavu

Hodně lidí si vybírá pohovku nejen podle tvaru, ale také podle barvy a použitého materiálu. A mnoho z nich zapomíná, že na tom tolik nezáleží. Na trhu dnes najdete nespočet úžasných a snadno snímatelných a pratelných potahů, které si můžete pořídit prakticky v jakémkoli barevném provedení. S barvou samotného čalounění si proto zas tolik nemusíte lámat hlavu.sedačka tvar L

Nechcete-li si pořizovat potahy nebo chcete látku, spolehněte se na kůži. Musíte ji sice udržovat, ale rozhodně se na ní můžete spolehnout na mnoho let. Při rozmýšlení nad koženkou zaručeně zvolte pravou kůži, i když si za ní připlatíte. Koženka totiž během pár let začne praskat.

Možnosti nových doplňků

U některých souprav můžete jako doplněk najít i konferenční stolky vyrobené ve stejném stylu. Velmi praktické jsou ale také látkové kapsy, do kterých si uložíte ovladač nebo televizní program. V případě, že bude pohovka u zdi, je vhodné nad ní umístit odkládací police, anebo v případě větší rekonstrukce dokonce i vypínač na stropní světla. Nebudete se tak muset zvedat, když budete chtít zhasnout.